Description

Warehouse Operative – Operatori Depozit

Operatori Depozit – Shirebrook – Diferite ture disponibile – 60 bonus saptamanal – Acces usor in Site – Incepere imediata – Aplica astazi!
Nexus People recruteaza operatori de depozit pentru clientul nostru, care este situat in Shirebrook.

Tu nu trebuie sa ai experienta anterioara pentru acest rol deoarece noi oferim instruire completa.

Responsabilitati ca Operator de Depozit:
Acest rol implica preluarea si ambalarea diferitelor produse din depozit,ajutand de asemenea la incarcarea si descarcarea paletior si al stocului.Vor fi de altfel ai alte activitati generale ale depozitului implicate ,dar instruirea va fi oferita pentru toate activitatile.

In acest moment angajam oameni care sa lucreze in depozit in ture diferite pe parcursul zilei,dupa-amiaza si noapte.

Unde este depozitul localizat?
Depozitul este localizat in Shirebrook, Nottingham (NG20 8RY)- tu trebuie sa te asiguri ca poti sa ajungi la depozit inainte de a aplica pentru acest rol.Este disponibila parcare gratuita daca vi cu masina la munca, si un loc sigur de parcare a bicicletelor daca vi cu bicicleta.Noi rute de autobuz au fost adaugate la transportul local in comun care poate fi rapid si usor accesibil ,doar ca trebuie sa verifici orarul de functionare inainte de a aplica pentru acest rol.

De ce este o idee buna de a lucra cu Nexus People in depozit:

  • Diferite ture-Dimineti, Dupa-amiaza, Noapte
  • 20% discount la diferiti parteneri Frasers Group!
  • Esti platit in fiecare Vineri- direct in contul tau bancar.
  • Cantina in incinta depozitului care serveste manacare gatita, calda
  • Instruire in timpul muncii in depozit- exterienta nu este necesara.
  • Uzul cuptoarelor cu microunde/automate de mancare si bauturi
  • Parcare gartuita /Scheme de impartire a transportului cu masina
  • 24/7 suport din partea echipei Nexus- Suntem aici pentru tine zi si noapte.
  • Progres in dezvoltarea carierei- adevarata ascensiune!
  • Performanta si Prezenta-tombola cu premii organizata
  • Extrageri cu Premii saptamanale (poti castiga premii ca Amazon firestick, Love2Shop, vouchere de cumparaturi si multe altele!)
  • Access la sala de sport din incinta pentru numai 5 pe luna.
  • Oportunitati de munca permanente cu clientul nostru si cu noi!
  • Lunar Zilele Angajatului dedicate angajatior nostril- produse gratuite!
  • 60 bonus saptamanal platit.

Aceasta minunata oportunitate de a deveni parte a echipei noastre care este in continua crestere,si a oamenilor care doresc sa avanseze si sa se dezvolte. Daca consideri ca detii cee ce este necesar pentru a ni te alatura echipei ,te rugam sa aplici pentru acest rol astazi,si noi vom lua imediat legatura cu tine pentru a procesa aplicatia ta.